Shihni veshjet më të mira të artistëve në ‘AMA 2021’ (FOTO)

Sezoni i çmimeve nuk ka mbaruar. Të famshëm si Olivia Rodrigo, Jojo, Bad Bunny dhe të tjerë hynë në tapetin e kuq për American Music Awards 2021, të organizuar nga Cardi B, të dielën në mbrëmje në The Microsoft Theatre në Los Angeles.

Shikoni veshjet më të mira, më poshtë:

Cardi B

Jojo

Billy Borter

Anëtarët e BTS

Diplo

Winnie Harlow

Anderson Paak dhe Bruno Mars

Olivia Rodrigo