VIDEO/ Ina Kollçaku “plas” bombën: Kam folur me një vajzë, e provova…

E ftuar në emisionin “Në Shtëpinë tonë” ka qenë psikologia e njohur, Ina Kollçaku e cila ka ndarë edhe disa detaje nga jeta e saj.

“Kam folur me një vajzë, por nuk ndjeva gjë. E provova, ime më tha që “mam je pak e madhe tani për ta kuptuar që je bi.” Bëm një date, nuk kishte puthje. Unë nuk ndjeja asgjë, po të kishte një gjë do ta eksploroja, do ishte cool të dilja në televizion dhe të thoja jam biseksuale. Do ta doja si moment, por nuk do doja ta bëja si gënjeshtër”, tha ajo.

Ora News