Horoskopi i datës 21 nëntor 2019

Dashi
Do të kuptoni se në cilën anë duhet të jeni sot. Marrëdhënia juaj sentimentale do të pësojë një ngadalësim për shkak të angazhimeve. Beqarët do të kenë mundësinë për të rivendosur një miqësi të vjetër që mund të kthehet në diçka më shumë.

Demi
Këtë të enjte do të shënohen konflikte të forta dhe shumë prej jush do t’ju duhet kohë për të shqyrtuar situatën. Qartësoni zemrën tuaj! Beqarët sot mund të mbajnë gjallë një miqësi ose një marrëdhënie që duket e përfunduar.

Binjakët
Ditë shumë e lodhshme kjo, do të vini re menjëherë se diçka është e gabuar. Mundohuni të lexoni më mirë qëllimet e partnerit, pasi mund të mos jenë në favorin tuaj. Beqarët do të duhet të bëjnë gjithçka për të mos i komplikuar marrëdhëniet me të tjerët.

Gaforrja
Sot, do të jeni në disponim për të hartuar dhe bërë shumë gjëra të reja me partnerin tuaj. Energjia e re ju ka vënë në një humor të mirë dhe jeni në qiellin e shtatë. Beqarët mund të kenë për të fshehur një të vërtetë shumë serioze.

Luani
Nëse keni përjetuar momente vështirësie në aspektin e ndjenjave, tani është koha për ta parë të ardhmen me optimizëm më të madh. Projektet në çift janë të favorizuar. Për zemrat e vetmuara do të jetë një ditë e mbushur me takime.

Virgjëresha
Gjëra të këqija për ata që kanë mbajtur deri më tani këmbën e tyre në dy këpucë. Do të ketë zbulime dhe kthesa të reja. Beqarët nuk do të duhet të veprojnë në një çështje të ndjeshme, por ata do të duhet të mendojnë me kujdes përpara se të vendosin.

Peshorja
Revolucioni i brendshëm që është duke u zhvilluar për disa kohë, ende vazhdon t’ju sjellë ankth dhe pasiguri. Por diçka në fund po ndryshon dhe një njeri i dashur e ka kuptuar atë. Lajme të mira gjithashtu për beqarët, të cilët mund të hipnotizohen nga vështrimi magnetik i një personi.

Akrepi
Ditë e mirë për dashuri kjo sot, por duhet të mos i kushtoni vëmendje disa paragjykimeve dhe të shikoni me seriozitet të ardhmen tuaj sentimentale. Nëse jeni të vetmuar, do të thotë që ende nuk keni vendosur të impenjoni zemrën tënde. Keni frikë nga përgjegjësitë!

Shigjetari
Një e enjte e pafat për shumë çifte, sot dikush vendos të mbyllë një histori që u ka sjellë vetëm lot dhe dëshpërim. Nisja nga e para do të jetë si të mësosh të njohni njëri-tjetrin. Dita gjithashtu do të jetë e vështirë sot për beqarët, të cilët do të duhet të merren me tensionet familjare.

Bricjapi
Kujtimet e së kaluarës mund të rishfaqen, por ju do të kuptoni se ndjenjat nuk mund të jenë të njëjta. Nëse jeni në krizë me partnerin tuaj, përpiquni ta kapërceni këtë moment. Beqarët mund të shikojnë përreth dhe të zbulojnë se janë të interesuar për dikë.

Ujori
Sot ju pëlqen shoqëria e të tjerëve dhe të jeni të lumtur të ndani disa gjëra me miqtë tuaj, por jeni xheloz për jetën tuaj private dhe ajo do të kthehet në prioritet. Mbajini sytë e hapur dhe besojini instiktit. Do të jetë një e enjte pozitive për beqarët, një lajm i mirë po vjen.

Peshqit
Kini kujdes të mos e mbingarkoni veten nëse nuk jeni të sigurt për ndjenjat tuaja, ose ndoshta nuk jeni më të interesuar për ata që janë përreth jush. Flisni qartë për të shmangur keqkuptimet. Zemrat e vetmuara mund të marrin disa vendime për një person.