Bikini të vogla dhe rrjetë transparente, Vildane Zeneli, nuk i le vend imagjinatës

Ajo shpesh tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Vil-2

Modelja kosovare, Vildane Zeneli është një nga femrat më tërheqëse të shoëbizit shqiptar.

Vil-3

Ajo së fundmi ka realizuar një set fotografik dhe nuk i le aspak vend imagjinatës. Me bikini të vogla dhe një rrjetë të zezë transparente, ajo duket mjaft sensuale dhe ‘hot’.