Showbiz

Zbulohet kunata e Marina Vjollcës, bëhet fjalë për një moderatore të njohur

Marina-1

where can i buy Lyrica tablets where to buy priligy in china Vëllai i Getoarit, Liberian Selimi është prej kohësh në një lidhje dashurie me moderatoren e njohur Rida Gërdovci.

Marina-2

Ajo ndan të njëjti profesion me kunatën e saj, Marina Vjollcën dhe është po aq simpatike sa ajo.

Rida dhe Liberiani janë prej shumë kohësh bashkë dhe ndajnë shpesh herë foto në rrjetet sociale nën shoqërinë e njëri tjetrit.