Showbiz

Pas mesazheve të tradhtisë, Rezart Veleshnja zbulon marrëdhënien aktuale me partneren

where to order prednisone online Pak ditë më parë në media bëri bujë një lajm ku thuhej se aktori i njohur i “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ishte ndarë nga partnerja e tij. Në ‘Instagramin’ e aktorit u publikuan disa mesazhe ku Rezarti e ofendonte rëndë të dashurën e tij, pasi ajo e kishte tradhtuar.

purchase Lyrica Rez-2

Disa orë pas publikimit të këtyre mesazheve aktori sqaroi për publikun se ato nuk i kishte shkruar ai, por nje person tjetër që i kishte vjedhur ‘Instagram-in’. Situata e pakëndshme e kishte shqetësuar shumë aktorin, por duket se kjo nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien e tij me partneren.

Rez-3

Së fundmi Rezarti ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku tregon se e dashura e tij i ka dërguar disa mesazhe dhe mbi foto ai shkruan “Të dua”, shkruan Who. Aktori ka preferuar që lidhjen e tij ta mbajë larg vëmendjes mediatike duke mos zbuluar asnjë detaj për të dashurën e tij.

Rez-1