Stil

Kejvina Kthjella bën ndryshimin drastik në ‘look’ dhe duket kaq ndryshe (Foto)

Modelja Kejvina Kthjella ka vendosur të ndryshojë pamje dhe është kthyer nga bjonde në brune.

check this site out Kejvina-Kthella-2

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ edhe foto nga ‘look-u’ I rid he duket kaq ndryshe!

Pamja e re e Kejvinës ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit e saj.