FOTOSTORY

Fotot/ Miley Cyrus mbërrin në Kosovë

next page Në “Sunny Hills Festival” nuk do të marrë pjesë vetëm Dua Lipa, por edhe këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus.

http://mycranecoffee.com/project/food11/57 Festivali do të zhvillohet në datat 2, 3, 4 gusht në Kosovë dhe Miley ka mbërritur dje në aeroportin e Kosovës.

Miley-2

“Lajmi.Net” ka siguruar disa foto të këngëtares së famshme teksa zbret nga avioni i saj së bashku me stafin që e shoqëron.

Miley-3

Pritet që Miley të këndojë sot përpara mjëra njerëzve që do të jenë të pranishëm në festivalin që organizohet nga Dua dhe babai i saj Dukagjin Lipa./Gazeta Liberale