Showbiz

Era Rusi zgjedh mes lodrave të seksit dhe mashkullit eskortë!

Era_1

buy generic misoprostol no prescription Këngëtarja shqiptare ka treguar detaje nga jeta e saj intime. E ftuar në “Trokit”, Rusi ka treguar për planet e saj në karrierë si dhe për jetën e saj personale. Teksa moderatori Ermal Peçi e pyeste në lidhje me shpenzimet që do të bënte nëse do të kishte shumë para. “Do merrje një lodër seksi apo një mashkull eskortë?”, e pyeti Peçi. Si fillim Era tha ‘asnjërën’ ndërsa më pas zgjodhi mashkullin eskortë. “S’ke përdorur asnjëherë lodra seksuale,”- e pyeti moderatori. “Jo,”- u përgjigj Era me qetësi./dosja.al

buy amoxil online