Plazhistet e prillit, Eva Murati dhe Xhensila Pere super në formë

Prezantuesja e një emisioni sportiv në “Vizion Plus”, Eva Murati dhe ish-lojtarja e “Big Brother”, Xhensila Pere kanë nisur plazhin në prill. Ndër të parat që nisin sezonin veror kaq shpejt duket se kanë punuar fort në palestër për të pasur trup elegant dhe të tonifikuar. Xhensila ka pohuar se nuk e ka punuar me photoshop foton me bikini, por dhe Eva shihet që ka super trup. /Story.al