I ati u nda nga jeta, djali i Guljelm Radoja: Pushofsh në paqe bab! Do ndrijnë akoma sytë e tu mbi ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël…

Redi Radoja ka dhënë lajmin e trishtë se i ati ka ndërruar jetë.

Djali i aktorit të ndjerë Guljelm Radoja, Redi Radoja ka dhënë lajmin e trishtë se i ati ka ndërruar jetë. Me anë të një postimi në ‘Facebook’, Redi shkruan se sytë e babait të tij do të ndrijnë në ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël.

POSTIMI:

Pushofsh në paqe bab! Do ndrijnë akoma sytë e tu mbi ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël …Repose en paix papa …Tes yeux continuent à briller sur le front de tes enfants et petits-enfants.

(k.m./dosja.al)