FOTOSTORY

U shpall femra më e pasur, Rihanna fatale me të brendshme

click here now Rihanna është shpallur femra më e pasur e vitit, një vlerësim ky i bërë nga prestigjozja ‘Forbes’.

can i buy modafinil in india Rihanna-2

Nga hite muzikore që mbeten ritëm në mendjen e çdokujt, në blerje vilash biliona dollarëshe deri në një biznes të cilin e vendosi e hapi dhe e menaxhon plotësisht ajo, shkruan TCH.

Rihanna-3

“Savage x Fenty”, është dyqani me të brendshme sexy që Rihanna ka hapur së fundmi dhe ku prezanton modele nga më të ndryshmet dhe me ngjyra nga më të bukurat. Shikoni disa foto të publikuara!

Rihanna-4