Stil

Demi Rose zhvishet në Tajlandë

their explanation Demi Rose njihet për fotot e saj të “zjarrta” me bikini dhe nuk ka zhgënjyer me setin e saj të fundit fotografik, sipas Top Channel. Në Phuket të Tajlandës, modelja 23-vjeçare ka treguar format e saj me një bikini sportive në ngjyrë të kuqe dhe të bardhë.

buy viagra online using paypal