Shkurt

I DASHURUAR KOKË E KËMBË/ Elgiti filmohet në momente private me Klean

prezzo Quetiapine Elgit Doda dhe Klea Huta janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit dhe ndër më të dashurit shqiptarët, gjithçka prej të cilëve përbën interes të madh për publikun.

http://techniciansearch.com/wp-content/themes/MR1876/timeless_normal-webfont.woff Elgit-2

Që prej bërjes publike të lidhjes së tyre, ata nuk ngurrojnë ta shprehin publikisht dashurinë për njëri-tjetrin dhe shpesh ndajnë me ndjekësit poza të ëmbla, siç ka bërë edhe Elgiti së fundmi.

Elgit-1

Në Instastoryn e tij, ai publikoi një foto bardhë e zi të duarve të tij dhe të Kleas të kapura së bashku, duke e lënë pamjen të flasë vetë për dashurinë e çiftit.