Publikohet “Tymi i dashnisë 2”, Nora Istrefi duet me…

Ashtu siç u paralajmërua, “Tymi i Dashnisë 2”, nga Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi, është publikuar tashmë në youtube.

Nora-Istrefi-2

Ky projekt mbeti në gjysmë vitin e kaluar edhe pse ishte i përfunduar komplet por Nora ishte ajo që e anuloi në momentin e fundit, shkruan Prive. Tashmë këngëtarja ka vendosur që kjo këngë të dalë pa klip por vetëm me titra.