Aktori i famshëm do të bëhet baba për herë të katërt

Gruaja e aktorit Kevin Hart, Eniko Parrish është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka zbuluar të martën në mediat sociale.

Parrish, 35 vjeç, ndau lajmin në Instagram me një fotografi të vetes, ku kishte veshur një fustan të tejdukshëm që i nxirrte në pah barkun e rrumbullakosur.

“Foshnja # 2”, e përshkroi ajo postimin. “Në mes të gjithë kësaj ne po numërojmë bekimet tona dhe nuk mund të jemi më mirënjohës! Së shpejti do të jemi një familje me 6 vetë! # glowingandgrowing✨. ”

Parrish dhe Hart, 40 vjeç, tashmë janë prindër të një djali 2-vjeçar, Kenzo. Komediani ka gjithashtu vajzën 15-vjeçare Heaven dhe djalin 12-vjeçar Hendrix me ish-gruan e tij, Torrei.

Kohët e fundit Hart është izoluar në shtëpi për shkak të shpërthimit të koronavirusit, nga ku ka zbuluar flokët e tij natyralë të thinjur dhe disa ide sesi ta kaloni izolimin.