Shkurt

Alban Ramosaj vulos trilogjinë me këngën e re

Alban-Ramosaj-1

look at this web-site Alban Ramosaj ka publikuar këngën e tij të re me titull “Ëndrrat e mia”. Projekti i realizuar me videoklip është pjesë e trilogjisë së tij, pas dy këngëve të publikuara muaj më parë. Këngën e ka realizuar Redbox ndërkaq tekstin dhe melodinë e ka bërë vet këngëtari./Prive

prednisone 10 mg purchase