Stil

Stil

Kourtney Kardashian seksi me xhinse

Kourtney Kardashian, 40 vjeç rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve të mërkurën në Kaliforni.

Ajo kishte veshur xhinse dhe një bluzë të bardhë dhe...

Stil

Trendet e flokëve për këtë verë

Këtë verë, inspirimi për ngjyrë të flokëve do vie nga natyra, moti i bukur dhe ëmbëlsirat. Është e vërtetë se kur hapet moti e vijen vera te çdo...