Zyrtare/ Era Istrefi do të këndojë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit me dy emra të mëdhenj

1527017512440-1

Data 25 Maj do të jetë dita kur shqiptarja Era Istrefi do të prezantohet me botën. Është zyrtare tashmë që këngëtarja nga Prishtina do të jetë pjesë e himnit të Kampionatit Botëror të Futbollit 2018. Istrefi nuk është e vetme në këtë këngë, duke qenë se do të deputojë me Nicky Jam e Will Smith. “Billboard”, “The Guardian”, “Hollywood Reporter” edhe shumë media të rëndësishme kanë dhënë lajmin për Era Istrefin dhe datën 25 maj të publikimit të këngës.