“Zoti na bekoi përsëri, kësaj here me vajzë”, çifti VIP japin lajmin e bukur

Ami-Toska-2

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi sot kishin një ditë të veçantë, pasi erdhi në jetë vajza e tyre, fëmija i tyre i dytë pas djalit Joel. Lajmin e ka bërë të ditur Ermali duke shpëndarë në Instagram një foto me Amin dhe vajzën e porsalindur. Fotos moderatori i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku shkruan: “Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…”