“Zoti më faltë mëkatet!”, Majk i bën dhuratë vetes për ditëlindje një femër super seksi

Ditën e sotme, reperi i njohur Majk feston ditëlindjen. E me këtë rast, nuk kanë munguar urimet e fansave dhe miqve të tij në rrjetet sociale. Por Majk ka vendosur që të urojë veten në profilin e tij në “Instagram” me një foto “hot”. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet një vajzë me të brendshme, që ka futur kokën brenda automjetit luksoz të reperit ndërkohë që ne shohim të pasmet me tanga, shkruan Panorama Plus. “Zoti më faltë për mëkatet dhe gëzuar ditëlindjen!”, i thotë ai vetes në postimin që ka bërë në “Instagram”.