“Zjarr në shpirt”, kënga më e re e Alban Skenderaj

Alban Skenderaj ka publikuar një këngë të re.

“Zjarr në shpirt” është prurja më e re pas këngës “Jolie”.

Kënga e re është shoqëtuar me videokip dhe të plotë mund ta ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al