Zi në familjen e Sabri Fejzullahut, këngëtari humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ka ndarë një lajm të dhimbshëm me ndjekësit e tij.

Ai njoftoi se vëllai i tij, Shefki Fejzullahu ka ndërruar jetë.

Këngëtari postoi një foto duke përqafuar vëllain e tij të ndjerë dhe i dedikoi fjalët prekëse.

“Shkove shpejtë abej! Do të më mungosh shumë. Të Zotit jemi, tek ai do të kthehemi! Shpirti yt u bëftë dritë,”– shkroi Sabri Fejzullahu.

Gjithashtu edhe këngëtari, Ermal Fejzullahu shprehu ngushëllimet për humbjen e xhaxhit të tij në një postim në Instagram.

“U prehsh në paqe xhaxhai im, Shefki Fejzullahu,”– shkroi ai.

/Panoramaplus.al