‘Zemër!’/ Rudina Magjistari publikon foton nga pushimet me bashkëshortin, të dy i buzëqeshin kamerës dhe…

Përsa i përket jetës private moderatorja gjithmonë ka qenë e konservuar mirëpo mesa duket ka zgjedhur që të risjellë edhe njëherë bashkëshortin e saj, sportistin e njohur, Xhavit Bajrami.

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari këtë fillim muaji ka nisur pushimet me familjen e saj dhe këtë verë ka zgjedhur për të pushuar qytetin e Sarandës. Por kjo verë ka sjellë një përjashtim.

Përsa i përket jetës private moderatorja gjithmonë ka qenë e konservuar mirëpo mesa duket ka zgjedhur që të risjellë edhe njëherë bashkëshortin e saj, sportistin e njohur, Xhavit Bajrami. Në foto të dy shfaqen të qeshur, ndërsa pamjet Rudina i ka shoqëruar vetëm me një zemër.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Foto e rralllë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, të cilët nuk kanë nguruar të japin pëlqime dhe komente pozitive.

(A.K.dosja. al)