Zbulohet pamja e Xhemi Shehut në puntatën e parë “Portokalli”

Sezoni i ri i spektaklit të himorit “Portokalli” pritet të nisë sezonin 2018-të në fundjavë. Moderarotë do të jenë sërish Xhemi Xhehu dhe Salsano Rrapi. Ndërkohë që zbulohet fotoja e Xhemit, me look-n që do të ketë këtë sezon televiziv. Ajo do të jetë bionde tipike, një ngjyrë që tashmë ajo po e personalizin gjithmonë e më shumë.