Zbulohet e vërteta shtatzanisë së Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick u përfolën në media se do të bëheshin prindër për herë të katërt.

Spekulimet nisën nga një video e Keeping Up With The Kardashians, në të cilën Kim Kardashian dëgjohej teksa pyeste:

“Scott. Do bëheni me fëmijë të katërt? E keni seriozisht?”.

Ndërsa një tjetër zë pyeste “Je shtatzënë?”, ndërkohë që kamera fokusonte fytyrën e Kourtney-t, që nuk dha asnjë përgjigje.

Mirëpo duket se e gjithë kjo ka qenë një lojë, sepse nuk ka asgjë të vërtetë. TMZ ka mësuar nga burime shumë të afërta pranë Kourtney-t se ajo nuk është sërish shtatzënë.

Në skenën e dhënë në KUWTK ,fjalët janë nxjerrë nga konteksti dhe prandaj të gjithë menduan se Kardashian ishte në peitje të një fëmije.

Burime pranë Kourtney-t dhe Scott janë shpeehue se ata nuk janë çift, por thjesht dy miq të mirë të njëri-tjetrit.