Zbulohen opinionistët e “Love Story”!

Pritet që në 16 nëntor të filloje spektakli më i ri i dashurisë në “Tv Klan”, “Love Story” nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu.

“Revista Class” ka zbuluar se pjesë e këtij spektakli do të jenë edhe dy opinionistë. I pari është Robert Aliaj, një emër i dashur dhe mjaft kritik për publikun shqiptar.

E dyta është Jerina Lalaj, konsulente karriere e shume personazheve shqiptarë. Jemi mësuar ta shohim në backstage por këtë herë, Jerina shfaqet në ekran për të ngacmuar paksa konkurrentët./KryefjalaNews