Zaimina Vasjari e ushqen vajzën me gji, dhe prapë ka një dekolde super

Zaimina-Vasjari-2

Këngëtarja Zaimina Vasjari është rikthyer në kohë rekord në formë pas lindjes së vajzës. E ftuar të shtunën tek “Xing me Ermalin”, ajo në një nga episodet e humorit tregoi se e ushqen fëmijën me gji. Në veshjen e studios dhe po ashtu në pozat që poston në Instagram, Zaimina ekspozon dekoldenë në formë të shkëlqyer, pavarësisht faktit që është nënë e re. /Story.al/