Zaimina Vasjari “Baby shower” princeshash në pritje të Khloes

Zaimina Vasjari do të bëhet nënë e një vajze, dhe tashmë ky lajm është dhënë gjatë “baby shower” që këngëtarja ka organizuar në pritje të ardhjes në jetë të fëmijës së saj të parë. Mbrëmjen e djeshme, Zaimina publikoi disa foto nga baby shower-i për fëmijën që do të sjellë në jetë, duke treguar edhe emrin që i ka vendosur. “Duke festuar ardhjen në jetë të vajzës sime Khloe”, shkruan Zaimina në postimin e saj. Ky emër që e mban një nga motrat Kardashian, është zgjedhur nga Zaimina për vajzën e saj. Foto dhe video nga festa e mrekullueshme ku sundon roza e bebave, Zaimina i ka ndarë me miqtë në Instastory. Gjithçka është frymmëzuar nga princeshat, duke filluar nga arredimi i ambientit deri tek torta apo karroca e bebit.