Young Zerka ju thotë lamtumirë kaçurrelave, me ndryshimin në pamje nis një kapitull i ri

Young Zerka prej vitesh i ka qëndruar besnik ‘look-ut’ të tij, kaçurrelave të gjata të cilat e identifikuar gjithmonë. Por këngëtari ka vendosur të heqë dorë prej tyre dhe të nisë një kapitull të ri. Young Zerka ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon hap pas hapi se si i ka prerë flokët shkurt, duke ju thënë lamtumirë kaçurrelave. Ndryshimi në pamjen e këngëtarit është shumë i madh dhe artisti duket mjaft mirë edhe në këtë formë. Me këtë ‘look’, Young Zerka ka paralajmëruar se po nis një kapitull të ri, ndoshta në muzikë apo dhe në jetën e tij private.

Këngëtari ka treguar edhe herë të tjera se ka tentuar t’i presë flokët e tij, por duket se tani ka marrë plotësisht guximin për t’u shfaqur ndryshe. Nuk e dimë se çfarë do të sjellë kjo pamje e re në jetën e Zerkës, ndaj na duhet të shohim në vijim nëse do të ndodhë diçka me të. /revistawho.com

Young-2