Xhesika Ndoja e djeg për 30-vjetor, puthje të zjarrta me të dashurin e ri

Një nga vajzat më të komentuara së fundi në shoëbiz-in shqiptar, Xhesika Ndoja ndihet e bekuar për djalin që fati i ka sjellë në krah. Këngëtarja, e cila tashmë po i dedikohet vetëm lidhjes ka festuar 30-vjetorin, e lumtur në praninë e partnerit të ri. Gjatë një feste private me miqtë më të ngushtë ajo ka shkëmbyer puthje të nxehta me të dashurin, pranë të cilit thotë me anë të statuseve që shkruan se ndihet e bekuar. Foton e puthjes e ka postuar në Instagram, ku ka marrë shumë komplimente dhe urime nga miqtë për jetë të lumtur./Story.al/