Xherdan Shaqiri dhe Luana Vjollca kapin 1 milion

Gara e VIP-ve për të pasur sa më shumë ndjekës në Instagram, është kthyer në një ambicie me vete. Moderatorja e “ Shiko kush luan”, Luana Vjillca dhe futbollisti Xherdan Xhaqiri qenkan me të pëlqyerit në rrjetet sociale, pasi në këtë fillim të vitit 2018 ata janë shqiptarët kanë kanë shifrëm 1 milion ndjekës në Instagram. Luana poston shpesh foto hot dhe merr shumë like, ndërkohë që Xherdani ka befasuar tifozët me foton e fundit ku shfaqet provokues i mbuluar me një peshqir dushi.