Xhensila Myrtezaj me minifund dhe atlete në daljen e parë publike pas lindjes

E veshur me veshje prej “denimi” apo “farmerke” siç do thonin kosovarët, ajo ka bërë njërën nga paraqitjet e para publike që pas lindjes së vajzës.

Xhensila-Myrtezaj-4

Këngëtarja Xhensila Myrtazai ka performuar mbrëmë në një klub nate në Tiranë, me një stil krejt ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim.

Xhensila-Myrtezaj-2

Me një këmishë e minifund prej, ajo është paraqitur në skenë me atlete, kësaj radhe pa taka.

Xhensila-Myrtezaj-3

Myrtezai mbrëmë ka performuar për herë të parë në një klub nate që nga lindja e vajzës së saj Ajkës, pasi që për ta shijuar mëmësinë, ajo mori pak pushim nga muzika ndërsa para pak ditësh, e ka publikuar këngën “Sekreti im” në bashkëpunim me Pirro Çakon./Prive.al