Xhensila Myrtezaj me pantallona të zbërthyera në festë, i hapet zinxhiri nga shtatzënia

 

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë e ftuar në inagurimin e showroom-it të biznesit të Andrra Destanit, bashkëshortes së Sinan Hoxhës. E veshur me një kostum mes ngjyrës së kaltër dhe blu, Xhensila nuk e fshehu dot barkun e rrumbullakosur, pasi si sipas “Panorama Plus”, ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë nga martesa disa mujore me Bes Kallakun. Nga fotot e Xhensilës në festën VIP, vumë re një detaj në pantallonat e saj, pikërisht zinxhirin e hapu që mesa duke nuk i mbyllet mirë për shkak të barkut të fryrë.