Xheni zbulon të vërtetën e dhimbshme për Benardin: E bënim një herë në javë

Xheni-&-Bernardi-2

Prej dy javësh tashmë çifti më i pëlqyer dhe komentuar i “Big Brother 9” Xheni dhe Benardi po përfliten shumë për ndarjen e tyre. Çifti e konfirmoi lajmin në spektaklin e “Dance with me” ku garojnë si çifti real, por pa zbuluar shkakun që i kishte çuar drejt ndarjes. Ndërkohë po flitet se kjo ndarje nuk ka zgjatur shumë pasi ata të dy mund të jenë pajtuar. Këtë të vërtetë e ka zbuluar Xheni, e cila nëpërmjet një postimi në Instastory shkruan se ata ndaheshin 1 herë në javë. Le të shohim se çfarë do të tregojnë ata vetë këtë të hënë rredh përmirësimit apo jo të marrëdhënies së tyre Xheni dhe Benardi.