Xheni Karaj zbulon të dashurën, puthen me pasion në publik

Xheni Karaj është ndër të parat femra shqiptare që ka shpallur homoseksualitetin e saj. Ajo ka thënë prej kohësh që pëlqen femrat dhe ,mbron të drejtat e LGBT-së.Mirëpo, në ndryshim nga Kristi Pinderi, i cili ka treguar prej kohësh cili është partneri i tij dhe ka ikur jashtë vendit të jetojë me të, deri më tani Xheni ishte treguar tepër e kujdesur për jetën private, sipas JOQ.Së fundmi ajo është fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehta e plotë pasion me të dashurën, identitetin e së cilës nuk e ka bërë të ditur.