Xheni e “Big Brother” zbulon zyrën ku punon në Tiranë

1522516938424-1
Ish-lojtarja e “Big Brother”, Xheni Mhillaj pak ditë më parë në emisionin “Pop Culture” tregoi se është zhvendosur të jetojë në Tiranë, dhe se ka nisur një punë të re që nuk ka lidhje me televizionin. “Unë tashmë jetoj në Tiranë. Jetoj vetëm. Kam nisur një punë të re, që nuk ka lidhje fare me televizionin”, tha ajo në intervistën e fundit. E sot ka zbuluar më shumë nga puna e saj, e sotme ajo ka postuar një foto nga vendi i punës, ku shihet në një zyrë duke punuar para kompjuterit. “Në punë”, ka shkruar Xheni poshtë fotos.