Xhemi Shehu në palestër: Gati për Dhërmi!

Xhemi-Shehu-2

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më simpatike dhe më të pëlqyera për publikun shqiptar. Kujtojmë se karriera e saj ka nisur shumë herët pranë ekranit të ‘Top Channel’. Ajo publikon herë pas here në ‘Instagram’, foto nga përditshmëria e saj pranë miqve dhe rrallë herë bën publike pamje nga familja e saj. Së fundmi Xhemi ka publikuar disa foto gjatë kohës së saj në palestër, mbi të cilën ka shkruar: “Gati për Dhërmi!”, sipas Who. Siç duket moderatorja i ka nisur përgatitjet më herët për verën e 2019. Megjithëse ajo gjithmonë është shfaqur shumë në formë edhe këtë herë duket se Xhemi nuk do të na zhgënjejë me pamjen e saj.