“Wanda Nara ka bërë seks me Maradonën”/ Rrëfimi i bujshëm i prezantueses: Ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të…

Wanda Nara është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave. Është thuajse e pamundur që të mos flitet çdo ditë për të. Ajo fitoi famë të madhe pasi prishi miqësinë mes dy futbollistëve argjentinas, Mauro Ikardi dhe Maksi Lopez, duke u martuar me shokun e ngushtë të ish-bashkëshortit.

Gjithashtu, miqësia e saj me legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona është një tjetër lajm i bujshëm që ka “gozhduar” Wandën në një nga personazhet më të lakuara në mediat rozë.

Kjo histori interesante e modeles me Maradonën bëri bujë në vitin 2018, kur u zbulua nga Mirta Legrand, një prezantuese e famshme në Argjentinë. Ajo pretendon se Wanda, gruaja e Ikardit, kishte fjetur me legjëndën argjentinase, duke bërë seks të zhurshëm në një suitë luksoze.

Kam drekuar në një hotel në Mar del Plata dhe kur dola jashtë, Wanda erdhi tek unë: ‘Pse nuk më fton në emisionin tënd?, unë i thash: ‘A je ti ajo që bëri seks me Maradonan?”, tregon Mirta.

Isha në një suitë luskoze dhe ata ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të flija. Ata lëviznin edhe mobiljet dhe nuk e kuptoja se çfarë bënin saktësisht. Kjo është e vërteta. Isha dëshmitare e takimit të shfrenuar seksual që patën”, shtoi ajo.

Wanda Nara, megjithatë, mohoi zërat edhe pse në internet qarkullonte një video ku ajo shihej me të brendshmet e Maradonas.