Vritet me armë zjarri në Tiranë menaxheri i VIP-ave, policia jep detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin rreth orës 22:20, ku mbeti i varrë 26 vjeçari Jurgen Kurti, ndërsa ishte duke u kthyer në shtëpi me këmbë.

Screenshot_2019-03-18-23-11-42-1

Policia e Tiranës njofton se “Rreth orës 22:20, në rrugën “Zef Jubani”, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi J. K., rreth 26 vjeç.

Screenshot_2019-03-18-23-11-48-1

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

FB_IMG_1552947187028-1

Sherbimet e Policisë po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit/eve