Vivien Thano vendosi të ndryshoj pamje pas 10 viteve

Vivien Thano është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku publikon momente të ndryshme nga jeta private.

Ajo ka publikuar disa foto ku tregon se ka ndryshuar stil pas 10 viteve, shkruan “Kosovarja”.

“Mbas 10 vjetësh vendosa te lyej flokët dhe te vendos extension” është shprehu Vivien.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vivien Thano (@vivienthano)

A po ju pëlqen stili i ri nga bukuroshja?

kosovarja-ks.com