Vildane Zeneli “çmend” fansat me pozat seksi e provokuese

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”.

Vildane-Zeneli-2

Modelja seksi shpeshherë poston foto mjaft provokuese, ku nxjerr në pah format e saj bombastike.

Vildane-Zeneli-3

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi. Ajo ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram”, foto ku shfaqet me një body të tejdukshëm dhe tregon linjat trupore perfekte.

Vildane-Zeneli-4

Fotografitë që Vildane publikon në rrjetet sociale marrin menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku fansat e komplimentojnë për format e saj.

Vildane-Zeneli-5