Vijon “lufta”/ Monika i gjuan Fifit me mandarinë, këngëtarja: Turp! Je grua 50 vjeçe

Për ta bërë më të besueshme skenën e tyre, Monika ka goditur këngëtaren me frut, duke shkaktuar shqetësime tek banorët.

Vazhdon ‘loja’ mes aktores Monika Lubonja dhe këngëtares Filloreta Raçi. Të dyja prej ditësh vazhdojnë rrengun që i kanë përgatitur banorëve të tjerë të shtëpisë së “Big Brother VIP”, duke pretenduar se po përplasjen me njëra-tjetrën.

Monika: Mbaje! Të ka marrë malli pse nuk më pe?

Fifi: Veç vazhdo të lutem. Ec! Mos mu përzi kurrë sa herë fshiunë.

Monika: Po ik o ik se sta

Fifi: Gruaja 50 vjeç bën kështu gjestesh. Duhet të të vijë turp

(k.m/dosja.al)