Video/Rudina Dembacaj zbulon emrin e ish-deputetit për të cilin la bashkëshortin

Moderatorja e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj ka zbuluar më në fund emrin e ish-deputetit, për të cilin u tha se la bashkëshortin, Aleksandër Varfaj. Në një video të postuar në rrjetet sociale, gjatë një darke inaguruese ajo shpreh falenderimin e saj për personin në krah: “Si fillim falenderoj Markun që besoi tek unë!” tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komlimentet për të.

E pas shumë aludimeve zbulohet se fjala është për biznesmenin dhe ish-deputetin që pati probleme me Drejtësinë, Mark Frrokun. Kujtojmë që Frroku humbi bashkëshorten pak kohë me parë nga një sëmundje e rëndë./Story.al

 

7EC60EB9-3487-4CD9-82F3-38E889F60917