Video/ Trupin e saj do e kishin zili edhe 19 vjeçaret, Ledina Çelo feston kështu ditëlindjen

Këngëtarja Ledina Çelo para pak ditësh ka mbushur m47 vjeç.

Nënë e dy fëmijëve tashmë në prag të adoleshencës, ajo prej vitesh është larguar nga skena për të jetuar në Gjermani pranë familjes së saj.

Në videon e publikuar për të festuar këtë ditë, ajo tregon se ka mbetur po aq në formë sa dikur.

“Gëzuar ditëlindjen për mua!” shkruan Ledina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEDINA (@ledinacelo)

Këngëtarja e njohur na tregon kështu se mosha është vetëm çështje numrash. Këmbët dhe trupin e saj do e kishin zili shumë 19 vjeçare!

living.al