VIDEO/ Polici në shërbim bën skena të turpshme, prek në vende intime vajzën në mes të rrugës

Një video e shpërndarë në rrjet tregon një efektiv policie, në shërbim, i cili bën sjellje të pahijshme, teksa ngacmon një vajzë në mes të rrugës, gjatë orëve të mbrëmjes.

Në videon e shpërndarë, efektivi në automjetin e policisë, shihet tek prek në vende intime vajzën.

Nuk dihet ende se kur është bërë video dhe se kush është efektivi që kryen këto sjellje, ndërsa është në krye të detyrës.