Video/ Plas sherri tek supermarketi në Tiranë, vajza e re shtyn dhe ofendon burrin në rradhë

Për shkak të masave të marra nga koronavirusi, qytetarët duhet të qëndrojnë në rradhë për të blerë ushqime, frutat dhe perimet.
Të gjithë duhet të mbajnë distancën në supermarket dhe si pasojë, kjo sjellë edhe vonesa. Së fundmi, një sherr ka ndodhur në një supermarket në kryeqytet.
Në videon e publikuar nga “JOQ”, shihet se një vajzë e re është konfliktuar me një burrë, teksa po mbajnë rradhën. Ata janë dëgjuar teksa ofendojnë njëri-tjetrin dhe vajza shtyn e para burrin.
Burimi: JOQ