VIDEO/ Pasi Bes Kallaku konfirmoi NDARJEN, Xhensila Myrtezaj reagon për herë të parë!

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku së fundmi ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja e tij, këngëtarja, Xhensila Myrtezaj.

Ai ka zbuluar se fëmijët e tyre jetojnë me Xhensilën, të cilës iu është referuar si ish-bashkëshortja, duke zbuluar se janë divorcuar.

Mirëpo mesa duket rreth kësaj deklarate ka reaguar edhe vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një video, ku duket Xhensila teksa po bënte ushtrime në palester, ndërsa në sfond kishte vënë këngën e Beyonces “Survivor”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VOX News (@voxnews.al)

“Unë do mbijetoj. Unë nuk heq dorë. Unë nuk ndalem. Do punoj shumë dhe do ja dal”, ishin disa nga vargjet e këngës.

voxnews.al