VIDEO/ Në hapat e nënës së tij të ndjerë, djali i Hueyda El Saied surprizon me performancën LIVE

Bashkëshorti i balerinës së njohur shqiptare Hueyda El Saied, Thierry mban gjallë kujimin e saj vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundm ai ka ndarë një video të djalit të Hueydës, tashmë edhe djalit të tij, Gabrielit i cili duket se ka trashëguar nga talenti i nënës së tij.

Gabrieli shfaqet duke performuar LIVE në një lokal dhe talenti i tij është surprizues.

Hueyda El Saied humbi betejën me jetën për shkak të kancerit të gjirit rreth dy vite më parë. Por ajo nuk iku me kokën pas, pasi djali i saj

Gabriel është në duar të sigurta. Thierry tregon vazhdimisht kujdesin e pashtershm për djalin e tyre.

/albeu.com/