Video/ I provokuar nga balerinët, Ricky Martin përjeton momente ereksioni në koncertin e Madonës

Ricky Martin dukej se ishte shumë i emocionuar nga kërcimtarët e Madonna-s që tundnin të gjithë “asetet” e tyre mbi të.

Madonna e mirëpriti 52-vjeçaren në skenë gjatë një shfaqjeje të “Vogue” në ndalesën e turneut Celebration të së dielës mbrëma në Miami – dhe, duke gjykuar nga videot e kapura nga fansat nga koncerti i shpërndarë në internet, Martin me sa duket “u zgjua” nga kërcimi sensual i kërcimtarëve përballë tij.

Një video tjetër e shpërndarë nga Martin në mediat sociale gjithashtu u shfaq për të treguar ereksionin e tij të supozuar gjatë këtij momenti. Menjëherë pas ngritjes në skenë, Martin u ul në një nga dy karriget e argjendta për të ndihmuar Madonnën në shfaqje.

“Faleminderit Madonna dashuria ime! Gjithmonë kënaqësi të jesh i ftuar në festë!” ka shkruar Martin në postimin e tij në Twitter krahas videos. “Ju të gjithë, nuk mund ta humbisni këtë shfaqje!”

Martin zbuloi në fillim të këtij viti në një episod të “Live With Kelly and Mark” se ai u takua për herë të parë me Madonna në vitin 1999 pas performancës së tij në Grammy, dhe dyshja kanë mbetur miq që atëherë.

living.al